W dniach 28.02. – 02.03. 2018 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki i Sztuki. Dzieci z najstarszych grup wiekowych z przedszkoli Tęczowy Świat, Galileo i Jarzębinka mogły uczestniczyć w różnorodnych zajęciach. Oferta zajęć dodatkowych w naszej szkole jest niezwykle bogata. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Edytę Faltyńską – nauczyciela świetlicy, w zajęciach sportowych prowadzonych przez nauczyciela wychowania fizycznego, pana Macieja Hoffmanna oraz zajęciach programowania prowadzonych przez nauczyciela lekcji informatyki, panią Dorotę Skowrońską.

Ponadto przedszkolaki uczestniczą w lekcjach prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W ramach tej akcji dzieci brały udział w lekcji matematyki, obejrzały sztukę teatralną. Dzieci z przedszkola Pod Topolą będą uczestniczyły w zajęciach o tematyce sportowej, natomiast z przedszkola Jarzębinka wezmą udział w zajęciach muzycznych.

Również podczas Drzwi Otwartych, przedszkolaki wraz z rodzicami, miały wspaniałą okazję  zapoznać się z ofertą zajęć dodatkowych, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 36.

Były to warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne, medialne, historyczne, matematyczne, dramatyczne, przyrodnicze, fotograficzne, zajęcia programowania oraz warsztaty tematyczne w ramach Szkoły Promującej Zdrowie.

Copyright © 2018 SP nr 36 Rights Reserved.