W marcu klasa 2b realizowała kolejne zadanie związane z realizacją projektu „Klasa w terenie”. Tym razem były do wycieczka w ciekawe miejsce, którym okazała się znajdująca się w pobliżu szkoły Filia Biblioteki Raczyńskich. Właśnie tam dzieci obejrzały piękne przedstawienie zrealizowane w formie teatru cieni przygotowane przez Panią Izę. Ta fascynująca forma sztuki, która łączy w sobie elementy teatru, lalkarstwa i widowiska świetlnego, przeniosła uczniów w magiczny świat opowieści, gdzie cienie ożyły i stały się bohaterami przygód lisa i żurawia Na zakończenie zajęć dzieci z ochotą przystąpiły do wykonywania postaci żurawia. Spotkanie w Bibliotece Raczyńskich było bardzo inspirujące... A może my też stworzymy w klasie taki teatr?