Klasa 7b znów spotyka się z Panem Piotrem Majdrowiczem z FUNDACJI FILMOWIEC. W tym roku przygotowujemy się do wywiadu ze sportowcem. Nim to nastąpi, trzeba przypomnieć sobie, jak obchodzić się z profesjonalną kamerą, co uchwycić, o co zapytać, by wywiad był jak najbardziej profesjonalny.

19 października klasa 7b uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych przez Galerię Miejską Arsenał pt. "Przestrzenie dla zmysłów". Zaczęli od obejrzenia wystawy Tatiany Wolskiej "Matryca", która zaskoczyła niebanalną formą artystyczną i skłoniła do refleksji nad pytaniem: co to znaczy mieszkać? Na zakończenie uczniowie tworzyli swoje formy przestrzenne, które również zaskoczyły pomysłowością. Zobaczcie sami.

Dnia 1 października 2018 roku uczniowie klasy 5a naszej szkoły wybrali się na kręgle do centrum rozrywki "Gravitacja" z okazji Dnia Chłopaka.

Copyright © 2018 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.