Znalezione obrazy dla zapytania boze narodzenie grafikaSzanowni Rodzice i Nauczyciele! Drodzy Uczniowie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KIERMASZ

Wtorek, 11 grudnia w godzinach 16.30 - 19.30.

W holu szkolnym będzie można kupić ozdoby wykonane przez dzieci,

rodziców i nauczycieli świetlicy.

Dziewięć klas naszej szkoły (4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b) miało okazję uczestniczyć w 36. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale kino!". Każda z klas obejrzała inny film, wszystkie jednak mówiły o rzeczach ważnych dla młodego człowieka: miłości, rodzinie, przyjaciołach, pasjach, tolerancji, pokonywaniu słabości, marzeniach, walce o prawdę. To była wartościowa lekcja. Po kilku projekcjach odbyły się spotkania z twórcami. Niektórym szczęściarzom udało się zrobić nawet zdjęcie z reżyserem:)

Bilety na wszystkie seanse ufundowała Rada Osiedla Jeżyce. Serdecznie dziękujemy!

Klasa 4b zamknęła "Opowieści z Narnii" w pudełku. Każdy wyczarował świat, który sobie wyobraził po przeczytaniu książki. Ileż było emocji! Dzieciaki spisały się na medal.

Dumnie informujemy, że został nam przyznany CERTYFIKAT Szkoły Promującej Zdrowie!

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej 30 listopada 2018 roku pani Dyrektor Katarzyna Czyż odebrała z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Prezentację trzyletnich działań w drodze do certyfikatu przedstawiła pani Katarzyna Dulska.

Katarzyna Dulska

Mini fotorelacja z zajęć języka hiszpańskiego

El Sol club de español powstał z w celu wzbogacenia oferty edukacyjnej naszej szkoły. Na zajęcia uczęszcza 30 uczniów z klas IV, V oraz VI.
Na ostatnie zajęcia w tym semestrze zapraszamy w czwartek 13 grudnia. ¡Hasta luego!

Copyright © 2018 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.