foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W środę 26 listopada w poznańskiej Hali Arena uczestniczyliśmy w imprezie sportowo - edukacyjnej "RUCH NA WAGĘ ZDROWIA". Pomysłodawcą akcji był Michał Jeliński (złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie), impreza promowała kulturę fizyczną oraz zdrowe jedzenie. Wszystkim uczestnikom dopingowała Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania Pani Ewa Bąk.

Oprócz spotkania z naszym mistrzem wszyscy uczniowie mogli skorzystać z porad dietetyka, który mówił "Jak się odżywiać się, jak być zdrowym?" oraz porad psychologa sportowego, który opowiedział jak pokonywać przeszkody i jak z problemami radziły sobie największe Gwiazdy Sportu? Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał zdrowy posiłek i mógł wziąć udział w kilku dodatkowo przygotowanych konkurencjach sportowych.


Copyright © 2021 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.