foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

1 marca 2017r. w naszej szkole zorganizowano XIII Turniej sportowy „Z Pyrkiem bezpiecznie i zdrowo” dla dzieci z przedszkoli na Jeżycach. W sportowych konkurencjach wzięły udział: Przedszkole „Galileo”, Przedszkole Nr 77- „ Koraliki”, Przedszkole Nr 86- „Tęczowy Świat”, Przedszkole Nr 71- „Pod Topolą”, Przedszkole Nr 96- „Jarzębinka”. Dzieci uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych, przygotowały ciekawe występy artystyczne do piosenek związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz wykonały piękne, kolorowe plakaty. Pierwsze miejsce zajęło przedszkole „Galileo”. Gratulujemy! Każde przedszkole otrzymało puchar, medale oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim zaproszonym gościom, szczególnie dziękujemy za współpracę i pomoc Radzie Osiedla Jeżyce, która ufundowała nagrody rzeczowe dla przedszkoli oraz policjantom z Komisariatu Policji na Jeżycach. Dziękujemy również dyrekcji przedszkoli oraz nauczycielkom za ogromną pracę włożoną w przygotowanie dzieci do udziału w imprezie.

                                                                                                                                               Justyna Szkudlarz                               


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.