foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W dniu 27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Teatr Nowy w Poznaniu zaprosił widzów na Dzień Otwarty. Uczniowie klasy 6a skorzystali z możliwości zwiedzenia kulis teatru.

Dzieci zajrzały w zakamarki na co dzień niedostępne zwykłym śmiertelnikom. Poznali tajemnice Teatru Nowego dzięki opowieści przewodniczki, która poprowadziła wycieczkę po teatrze. Uczniowie weszli do garderoby artystów, przymierzyli maski teatralne i wzięli do ręki rekwizyty, a nawet weszli na scenę. Na zakończenie zostali obdarowani plakatami i programami teatralnymi. To było ekscytujące przeżycie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Katarzyna Czyż

 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.