foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Cytując tekst z dyplomu:

Wszem  wobec i każdemu z osobna
wiadomym się czyni,

że Rafał Sobczak zajął I miejsce w  finale

IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego
"Nie tylko poznańskie koziołki..."

26 kwietnia uczeń klasy 6b Rafał Sobczak osiągnął niebywały sukces, wygrywając IV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy "Nie tylko poznańskie koziołki...". Fenomenalnie zaprezentował tekst dotyczący Poznańskiej Palmiarni. Zachwycił nie tylko jury, ale również publiczność, która przyznała mu dodatkową nagrodę. Organizatorem zmagań było Towarzystwo Miłośników Miasta Poznania, a brała w nich udział młodzież z wielu regionów Polski. W dziesiątce najlepszych znalazły się również nasze dwie czwartoklasistki: Jadwiga Kochańska i Paulina Wargacka. Jesteśmy dumni z naszych finalistów, którzy udowadniają, że sztuka pięknego przemawiania w naszej szkole ma wspaniałych orędowników.

fot. Jadzia Kochańska

.

 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.