foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Rada Osiedla Jeżyce przygotowała piękną uroczystość, na której wręczone zostały - wyróżniającym się uczniom jeżyckich szkół - Złote Jeże. Odbyła się ona w LO nr 4 w Poznaniu. Laureatami z naszej szkoły zostali:

Piotr Wytykowski z 4a (kategoria PISARZ), Jadwiga Kochańska z 4b (kategoria MIŁOŚNIK POZNANIA), Jadwiga Martinek z 5b (kategoria DAMA), Marianna Żmidzińska z 5b (kategoria RECYTATOR), Julia Szukała z 6b (kategoria KRASOMÓWCA), Łucja Żmidzińska z 6b (kategoria ARTYSTA), Amelia Niegolewska z 6b (kategoria SAMORZĄDOWIEC), Rafał Sobczak z 6b (kategoria KRASOMÓWCA). Gratulacje dla Laureatów!

Specjalną nagrodę Złotego Jeża otrzymała również nasza szkoła za rozwijanie zainteresowań uczniów, bardzo dobre przygotowanie ich do konkursów krasomówczych i osiągnięcia w skali wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

fot. Pan Andrzej Kochański

 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.