foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

W roku 2017 Szkoła Podstawowa nr 36 uczestniczy w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Stowarzyszenia Miasta w Internecie CYFROWOBEZPIECZNI.PL W ramach projektu w dniu 19 maja został przeprowadzony SZKOLNY DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO. Zajęcia w ramach tego projektu przeprowadziła edukatorka programu pani Katarzyna Czubińska. W świetlicy dzieci z klas drugich i trzecich wzięły udział w pogadance na temat bezpieczeństwa. Uczniowie dowiedzieli się, jakich sytuacji należy unikać i jak reagować, gdy ktoś chce uzyskać od nich dane osobowe lub inne osobiste informacje. Dla klas czwartych i klasy piątej b zaplanowane zostały warsztaty i prezentacje w salach lekcyjnych. Na  zakończenie odbyło się szkolenie dla nauczycieli. Szkoła wzbogaciła się w plakaty, poradniki dla nauczycieli i rodziców. Rodzice zainteresowani problematyka bezpiecznego korzystania z Internetu mogą otrzymać od pedagoga szkolnego broszurę informacyjną lub zapoznać się z materiałami na stronie projektu:

https://www.cyfrowobezpieczni.pl/biblioteka-materialow/

Szkolnym Mentorem Cyberbezpieczeństwa jest pani mgr Dorota Skowrońska.

 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.