foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Członkowie warsztatów medialnych wraz z p. Anną Gruchot i Magdaleną Kaczmarek uczestniczyli w spotkaniu twórczym z rysownikiem Dariuszem Łabędzkim w ramach "Biennale sztuki dla dziecka". Opowiedział on i pokazał, jak tworzy swoje prace i udowodnił, że karykatura może być sposobem na życie. Dystans i humor pozwalają bowiem na patrzenie na życie z innej, radośniejszej perspektywy. Dariusz Łabędzki wspólnie z dziećmi poszukał tematów do rysowania karykatur. Uczniowie mieli okazję poznać tajniki technik pracy twórczej i wykorzystały je w swoich pracach, które zostały ocenione przez profesjonalistę. Rysownik za najlepsze uznał karykatury: Jadzi Martinek z 5b, Julki Martinek z 3b i Weroniki Kępskiej z 5b. Fantastyczną nagrodę otrzymali: Julia Pięta i Oktawian Kryszak. W podziękowaniu za pełnienie roli modeli otrzymali oni własne karykatury narysowane przez  Dariusza Łabędzkiego.

fot. Weronika Kępska 5b


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.