foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2017_salasesyjna is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

2 czerwca odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Młodzieżowych Jeżyków w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Poznania. Przypominamy, że z naszej szkoły w radzie zasiadają: Amelia Jarzyna z 4b, Piotr Wytykowski z 4a, Jadwiga Martinek z 5b, Amelia Niegolewska z 6b i Oliwia Jarzębska z 6a. Członkom rady oraz opiekunom wręczone zostały uroczyście powołania. Wybrane zostało prezydium, w którym naszą szkołę będzie reprezentował Piotr Wytykowski. Odbyły się wybory logotypu rady, w których zwyciężył projekt naszej uczennicy - Amelki Niegolewskiej! Dzieci ustaliły plan pracy na najbliższe miesiące.Specjalnym gościem posiedzenia był Przewodniczący Rady Miasta Poznania - Pan Grzegorz Ganowicz. Na koniec wylosował on szkołę, która będzie w przyszłym roku szkolnym przewodniczyć działaniom Rady Młodzieżowych Jeżyków. Wybór padł na SP 36, czyli to my koordynujemy działania rady w roku szkolnym 2017/2018. Całe spotkanie uświetniła obecność przewodniczącej rady Osiedla Jeżyce, Pani Aleksandry Sołtysiak -  Łuczak oraz dyrektorów jeżyckich szkół, w tym oczywiście Pani Dyrektor Katarzyny Czyż. 

{gallery}/2017_salasesyjna{/gallery}


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.