foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Niezwykłe pokazy tańca w wykonaniu młodych artystów z Czech oraz Gruzji oraz wspólne zabawy umiliły uczniom ostatnie dni nauki.

W ramach odbywającego się w naszym mieście VIII Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Folkloru - Kids Fun Folk uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję zobaczyć pokazy dwóch zespołów ludowych - Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego AYFAS z Czech oraz Gruzińskiego Zespołu Tańca Ludowego SHEVARDENI. Piękne stroje, wyjątkowa muzyka i żywiołowy taniec zachwyciły wszystkich zebranych, a sami uczniowie chętnie odpowiedzieli na zaproszenie artystów i na koniec zatańczyli wraz z nimi.


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.