Dyrektor szkoły informuje, że w dniach

23-27 lipca (I turnus)

oraz 6-10 sierpnia 2018 r. (II turnus)

w szkole są zorganizowane półkolonie dla uczniów szkoły  dofinansowane przez Radę Osiedla Jeżyce. Koszt od uczestnika na jeden turnus 50 zł.

Są   jeszcze wolne miejsca.

Zapisy wraz z wpłatą osobiście przez rodzica lub opiekuna prawnego w sekretariacie szkoły.

Poczet sztandarowy i hymn szkoły, słowa Pani Dyrektor, wręczenie nagród najlepszym uczniom i dumni rodzice, występy najmłodszych i tych nieco starszych, chwile wzruszeń podczas pożegnań oraz radość z rozpoczynających się wakacji... Słowem: zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Wróćcie na moment do przeżyć związanych ze szkolnym festynem...

Pomoże Wam w tym film przygotowany przez Wytyk Family:)

Zachęcamy do obejrzenia!

Możesz zapoznać się także z opisem projektu  "Rodzina :) i wszystko jasne" przekazanym organizatorowi konkursu na projekt edukacyjny promujący wartość rodziny.

Otwórz w nowych oknach dokumenty:

- z prezentacją zrealizowanego projektu

- z wynikami badań

- ze sprawozdaniem z realizacji projektu

- z opisem podprojektów

Klasa 6b wzięła udział w cyklu zajęć w ramach programu edukacyjnego, wspierającego rozwój przedsiębiorczości wśród najmłodszych. Został on przeprowadzony przez członków Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club.

Czytaj więcej: Program BIZNES JUNIOR