foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

We wtorek, 19 czerwca w naszej szkole odbyły się warsztaty układania kostek „Rozwijam logiczne myślenie”...

Prowadził je w ramach wolontariatu, nasz absolwent Franek Wytykowski. Asystował mu młodszy brat - Antek, który jest uczniem klasy III a. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tajniki układania kostek poznawały dzieci w dwóch grupach wiekowych: klasy I – III oraz klasy IV – VII. Kostki zakupiła dla dzieci pani dyrektor Katarzyna Czyż. Ciekawe wzory przyniósł także ze sobą Franek. Opinie uczestników świadczą o wartości, jakie wnoszą takie spotkania: „Warsztaty były fajne, Franek bardzo szybko układał kostki, podziwiam go za to”, „Bardzo ciekawe, niesamowite zajęcia”, „Super okazja, żeby się czegoś nauczyć”, „Trudne, wymagające wysiłku umysłowego”, „Rozwijające umysł”, „Niesamowicie ekscytujące zajęcia z sympatycznym prowadzącym”, „Mądry prowadzący”, „Nasz Antek też się spisał” „Chłopaki byli dobrymi nauczycielami”, „Będę ćwiczyła z tatą w domu”, „Hurraaa, umiem szachownicę”, „Franek uczył nas układać nowych wzorów”, „Nie wiedziałam, że jest tyle rodzajów kostek. Najbardziej podobała mi się kostka trójkątna”, „Zachęciłam się do dalszej nauki, bawiłam się i uczyłam”, „Fajnie było się ścigać z Frankiem w układaniu szachownicy”.

Gratulacje dla Franka i Antka za zaangażowanie się w ramach wolontariatu w działania na rzecz naszej społeczności szkolnej.

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.