foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły w wakacje nie próżnują. W lipcu rozpoczęli szkolenia językowe w programie Erasmus+. Edukacja szkolna. Akcja 3 Mobilność edukacyjna. Program Erasmus + to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020. Szkoła otrzymała dofinansowanie w konkursie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji na realizację projektu "Jeżyce w Europie, Europa na Jeżycach" w ramach programu Erasmus+. Siedem nauczycielek i sekretarz szkoły w okresie od lipca 2019 do stycznia 2020 wyjedzie na zagraniczne szkolenia językowe. Będziemy doskonalić znajomość języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w Salamance, w Wiedniu, w Dublinie, w Oxfordzie i na Malcie. Jest to jeden z elementów Europejskiego Planu Rozwoju Szkoły, który został opracowany w roku 2018 i zakłada udział kadry pedagogicznej oraz uczniów w projektach międzynarodowych.

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.