foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

20 września członkowie i sympatycy warsztatów medialnych znów poszli w teren. Tym razem do Biblioteki Raczyńskich na wystawę "Kanon lektur nieczytanych". Spotkała się z nami kurator wystawy, p.Katarzyna Wojtaszal. Porozmawialiśmy o ulubionych książkach i próbowaliśmy "oswoić" te, które wydają się nie do przejścia, np. "W pustyni i w puszczy". Obejrzeliśmy nietypowe podejście do lektur wyrażone poprzez memy, wpisy na portalach społecznościowych czy zaskakująco zmontowane filmiki. Zainspirowało nas to! Ogłosimy w klasie konkurs na najlepszego mema dotyczącego "W pustyni i w puszczy". 

Podziękowania dla p. Patrycji Kobrzenieckiej, dobrego ducha wycieczki:)

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.