foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

4 października  gościliśmy w szkole p. Piotra Majdrowicza z Fundacji FILMOWIEC. W klasie 5b przeprowadził on wykład na temat historii kina, wzbogacając swoje wystąpienie pokazem filmów sprzed ponad 120 lat! Warsztaty przewidują też zajęcia praktyczne w formie realizacji medialnych (zapowiedź, sonda, wywiad). W klasie 8b - przeszkolonej w edukacji filmowej w latach poprzednich - przedstawił regulamin XVI Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "1 Minuta" i zaprezentował filmy laureatów z poprzednich lat.

Jeśli lubisz kręcić filmy i masz głowę pełną pomysłów, w holu szkoły znajdziesz informacje o konkursie. Zachęcamy!

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.