foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Szkoła nasza bierze udział w różnych działaniach eliminujących szkodliwe zachowania w sieci.

Uczymy dzieci takiego korzystania z internetu i urządzeń ekranowych, które wzbogaca wiedzę i osobowość uczniów, a przy okazji jest atrakcyjnym elementem życia. Jednak nadużywanie tych urządzeń może stać się również zagrożeniem dla rozwoju i zdrowia młodych ludzi.

Zapraszamy rodziców do zapoznania się z ciekawymi informacjami i wskazówkami dla rodziców, między innymi o tym, jak rozmawiać z dziećmi o ich przebywaniu w sieci, przygotowanymi przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę pod adresem https://rodzice.fdds.pl/

Obejrzyjcie rodzinnie FILM

Stwórz dla swojego dziecka Domowe zasady ekranowe

Za zgodą rodziców po raz kolejny bierzemy udział w badaniu ankietowym w ramach projektu pt. "Granie na ekranie. Zachowania GROWE młodzieży w Polsce" realizowanego przez Fundację "Dbam o mój zasięg".  Dzieci będą wypełniać ankiety podczas informatyki w ramach świadomego korzystania z Internetu.

Raport z ubiegłorocznego badania, w którym również braliśmy udział, "Problematyczne używanie internetu przez młodzież" jest dostępny TUTAJ.

 


Copyright © 2023 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.