foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

18 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla jeżyckich przedszkoli "Szkoła moich marzeń". Wzięły w nim udział cztery przedszkola: Galileo, Tęczowy Świat, Pod Topolą i Jarzębinka. Pani Dyrektor i nauczyciele świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 36 dziękują za udział przedszkolakom oraz paniom nauczycielkom za przygotowanie uczestników. Prace były bardzo pomysłowe i oryginalne. Jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Nagrodzone prace są wystawione w holu naszej szkoły. Można je także obejrzeć poniżej oraz na fb szkoły.

Młodym artystom życzymy dalszych sukcesów oraz udanego debiutu w szkole.


Copyright © 2021 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.