foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Świetlica szkolna aktywnie włączyła się w działania z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π. Wysłuchaliśmy fascynujących wypowiedzi! Zainspirowaliśmy się życiem ludzi, którzy osiągnęli sukces! Prelegenci w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli o swojej drodze życiowej, poszukiwaniu i osiąganiu celów, wartości nauki i lokalnej tradycji w ich życiu. My też jesteśmy z JEŻYC i kochamy miejsce naszego dzieciństwa. Może kiedyś TO MY będziemy opowiadać o naszych drogach życiowych młodszym pokoleniom i będziemy ich inspiracją. 

W świetlicy odbyły się bardzo ciekawe zajęcia, rozmawialiśmy, pisaliśmy opowiadania, układaliśmy hasła, bawiliśmy się oraz wykonaliśmy prace plastyczne. Nasze tematy: Moje mocne strony, Plany na przyszłość, Jeżyce – architektura i przyroda, Poznaję Świat, Rodzina, Własny zwierzak – obowiązki i zadania, Sport i muzyka w moim życiu.


Copyright © 2022 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.