foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Nasza szkoła otrzymała certyfikat uczestnictwa w międzynarodowym projekcie Pearson & BBC LIVE CLASSES.
Nasi uczniowie z klas 4,5 oraz 7 brali czynny udział w lekcjach na żywo prowadzonych przez doświadczonych Native Speakerów z Wielkiej Brytanii. Podczas zajęć uczniowie posługiwali się wyłącznie językiem angielskim, Doświadczenie interakcji z dziećmi z całego świata w międzykulturowym środowisku to pokazanie uczniom, że język angielski to zdecydowanie więcej jak przedmiot szkolny, tym samym motywując ich do dalszej nauki język obcego. Indywidualny certyfikat otrzyma każdy uczeń, który wziął udział w lekcji. 
Naszym uczniom gratulujemy odwagi oraz wytrwałości, każda lekcja wymagała przygotowania oraz poświęcenia czasu wolnego. 


Copyright © 2021 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.