foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
------------------------------
 sekretariat@sp36.edu.pl
ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego

Święta Wielkanocne tuż, tuż. To czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji udaliśmy się do Galerii Avenida na świąteczne warsztaty plastyczne. Wykonaliśmy wianki wielkanocne. Każdy był piękny, stworzony według pomysłu własnego, z materiałów danych nam przez organizatora warsztatów. W wesołej, ciepłej atmosferze ozdabialiśmy wianki, z myślą, że będą one dekorowały nasze domy. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo.

Wszystkim obecnym na warsztatach rodzicom - opiekunom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas!!!

Chcemy złożyć NAUCZYCIELOM naszej szkoły oraz KOLEGOM
i KOLEŻANKOM ciepłe, wiosenne życzenia z okazji nadchodzących ŚWIĄT.


klasy 1a i 3b z wychowawczyniami
Renatą Maciejewską i Edytą Faltyńską

1


Copyright © 2022 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.