foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Przez prawie trzy miesiące, grupa uczniów klas 3 uczestniczyła w dodatkowych zajęciach komputerowych.

Na początku uczniowie przypomnieli sobie podstawowe elementy komputera. Potem pracowali z programem graficznym Paint. Poznali kilka trików możliwych do wykonania właśnie w tym programie. Szczególnie wszystkim spodobało się niecodzienne i magiczne zastosowanie klawisza Shift. Uczniowie przygotowywali kartki świąteczne, laurki dla bliskich oraz plany lekcji. Ćwiczyli również pisanie na klawiaturze w programie Mistrz Klawiatury. Próbowali także stworzyć pierwsze proste prezentacje multimedialne.

Wszystkim uczniom, z którymi miałam okazję pracować w czasie tych zajęć bardzo dziękuję za duże zaangażowanie oraz setki uśmiechów i miliony pytań na każdych zajęciach :)

Agnieszka Sobaszkiewicz


Copyright © 2018 SP nr 36 Rights Reserved.