foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

 

W dniach 28.02. – 02.03. 2018 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki i Sztuki. Dzieci z najstarszych grup wiekowych z przedszkoli Tęczowy Świat, Galileo i Jarzębinka mogły uczestniczyć w różnorodnych zajęciach. Oferta zajęć dodatkowych w naszej szkole jest niezwykle bogata. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Edytę Faltyńską – nauczyciela świetlicy, w zajęciach sportowych prowadzonych przez nauczyciela wychowania fizycznego, pana Macieja Hoffmanna oraz zajęciach programowania prowadzonych przez nauczyciela lekcji informatyki, panią Dorotę Skowrońską.

Ponadto przedszkolaki uczestniczą w lekcjach prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W ramach tej akcji dzieci brały udział w lekcji matematyki, obejrzały sztukę teatralną. Dzieci z przedszkola Pod Topolą będą uczestniczyły w zajęciach o tematyce sportowej, natomiast z przedszkola Jarzębinka wezmą udział w zajęciach muzycznych.

Również podczas Drzwi Otwartych, przedszkolaki wraz z rodzicami, miały wspaniałą okazję  zapoznać się z ofertą zajęć dodatkowych, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 36. 

Były to warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne, medialne, historyczne, matematyczne, dramatyczne, przyrodnicze, fotograficzne, zajęcia programowania oraz warsztaty tematyczne w ramach Szkoły Promującej Zdrowie.


Copyright © 2018 SP nr 36 Rights Reserved.