foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Pierwszy turnus półkolonii letnich w Szkole Podstawowej nr 36 im. mjr. Henryka Sucharskiego upłynął pod znakiem uśmiechu :) Pierwszego dnia wybraliśmy się do Ogrodu Botanicznego UAM, gdzie wzięliśmy udział w warsztatach 'Mały Ogrodnik - z konewką i grabkami'. Po wyczerpującym, ale przyjemnym spacerze po ogrodzie wybraliśmy się na lody. W drugim dniu mogliśmy się wcielić w rolę głównego bohatera powieści Dana Browna i niczym Indiana Jones wyruszyliśmy na poszukiwania tajemnic Ostrowa Tumskiego. Trzeciego dnia wybraliśmy się w egzotyczną podróż do Afryki śladami Henryka Sienkiewicza. Następnie blubraliśmy wspólnie o legendach poznańskich pod Ratuszem. Czwartek spędziliśmy aktywnie w Starym ZOO. W ostatnim dniu wzięliśmy udział w warsztatach o wodzie w Bramie Poznania. Półkolonie zostały zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 36 im. mjr. Henryka Sucharskiego we współpracy z Radą Osiedla Jeżyce.

 

 

 

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.