foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W sobotę, 22 września,  silna grupa młodych pasjonatów opowieści kryminalnych wsparta dorosłymi miłośnikami opowieści z dreszczykiem (p. Dorota Skowrońska, studentka p. Ola, Tata Gabrysi i p. Magdalena Kaczmarek) odwiedziła Festiwal Kryminału GRANDA. Najpierw spotkaliśmy się z autorką książek "Detektywi z Tajemniczej 5" panią Martą Guzowską. Autorka opowiedziała o swojej pracy i spróbowała wraz z zebranymi stworzyć bazę pomysłów do kolejnych powieści z tej serii. Następnie podpisywała swoje książki, foldery, a nawet ręce młodych fanów swojej twórczości:) Na końcu naszej wyprawy czekało na nas zadanie dla prawdziwych detektywów - odnalezienie zaginionego psa. Rozwiązywaliśmy zagadki, odgadywaliśmy zaszyfrowanie podpowiedzi, musieliśmy wykazać się spostrzegawczością i pełną współpracą. Oczywiście taka bystra ekipa podołała wszystkim zadaniom!

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.