Wprawdzie zajęcia szkolne trwają już od kilku tygodni, zawsze miło powrócić wspomnieniami do minionych wakacji i lata. Uczniowie klasy 1a i 3a mieli ku temu wyborną okazję, oglądając kolejną, bardzo interesującą prezentację z rodzinnej wyprawy. Tym razem rodzina Damratów wybrała się do Puszczy Białowieskiej. Podczas spotkania pokazano nam unikalne zdjęcia z życia puszczy, wyprawy tratwą po rzece Biebrzy, a wszystko wzbogacono ciekawymi opowieściami z życia roślin i zwierząt. Uzupełnieniem zdjęć był prowadzony przez Gucia ilustrowany dziennik z podróży.  Na zakończenie spotkania uczestnicy zostali poczęstowani regionalnym przysmakiem – sękaczem, który wszystkim smakował. Bardzo dziękujemy za reportaż z podróży i czekamy na następny.

Barbara Raczkiewicz

Copyright © 2018 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.