foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Dnia 28 września w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego na rok 2018/2019. Poprzedzone zostały akcją promującą kandydatów na szkolnym boisku, nie zabrakło również plakatów zachęcających do głosowania. Komitet wyborczy w składzie: Amelia Niegolewska z 8b, Julia Kucharska z 7b i Amelia Jarzyna z 6b skrupulatnie podliczył głosy. Mamy zaszczyt poinformować, iż spośród 18 kandydatów najwięcej głosów otrzymali, a tym samym znajdą się wśród 10 osób stanowiących ścisły samorząd, następujący uczniowie (kolejność według liczby otrzymanych głosów poparcia):

przewodnicząca: Amelia Niegolewska 8b

zastępca: Jakub Siódmiak 5a

zastępca: Piotr Wytykowski 6a

członkowie: Laura Niegolewska 4c

Klara Martinek 3a

Adrianna Biesiadka 5a

Nadia Szymandera 4b

Amanda Żurczak 7b

Amelia Jarzyna 6b

Mateusz Lewandowski 7a

Pozostała ósemka również zaskarbiła sobie sympatię niektórych uczniów i zyskała od nich kredyt zaufania, dlatego będzie ściśle współpracować z władzami samorządu. Są to: Maksymilian Olejniczak 4a, Nikola Piotrowska z 4c, Weronika Michalak 8a, Anastazja Sobczak z 6a, Paulina Teszner z 5b, Martyna Szubert 7a, Natalia Kapela 5b i Ola Ignaszak z 8b.

Wszystkim gratulujemy! Dziękujemy za zaangażowanie. Oczywiście życzymy zapału do pracy!

Szczegółowy protokół u opiekuna samorządu - Magdaleny Kaczmarek.

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.