foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Z okazji Dnia Chłopaka klasy 2a i 3a wybrały się na stadion miejski przy ul. Bułgarskiej. Podczas zwiedzania uczniowie zobaczyli salę konferencyjną, szatnię gości, murawę boiska, trybuny i ławki rezerwowe, lożę prezydencką, salę legend oraz makietę stadionu. Podczas zwiedzania towarzyszyła dzieciom maskotka drużyny Lecha Poznań- Koziołek, który chętnie pozował  z nimi do zdjęć. Na zakończenie dzieci otrzymały gadżety związane z poznańskim klubem sportowym i zrobiły sobie zdjęcie przy lokomotywie. Wycieczka była bardzo udana i na długo zostanie w naszej pamięci.

Barbara Raczkiewicz

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.