foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W czwartek 18 października uczniowie klas 3a i 4c uczestniczyli w rajdzie zorganizowanym przez Radę Osiedla Jeżyce, Klub Turystyczny „Hejszowizna” i SP nr 36. Dzieci zostały podzielone na kilka grup i przemierzały pieszo ciekawą trasę przy jeziorze Rusałka, wykonując po drodze różnorodne zadania. Zadania wymagały od dzieci min. umiejętności uważnej obserwacji otoczenia, posługiwania się mapą, rozpoznawania drzew rosnących w okolicy, wyszukiwania obiektów w terenie oraz informacji zawartych na tablicach informacyjnych itp. Efekty swoich poszukiwań zapisywały  na specjalnie przygotowanej karcie. Najlepszy wynik uzyskała grupa z klasy 3a w składzie: Matylda Remesz, Klara Martinek, Julia Oltmann, Amelia Kaźmierczak, Karol Kamza, Łukasz Górka, Mateusz Sawicki, Tomek Kurek  prowadzona przez pana Michała Remesza. Grupa ta rozwiązała najwięcej rajdowych zadań. Gratulujemy!

Barbara Raczkiewicz

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.