foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Grupa pasjonatów z naszej szkoły bierze udział w projekcie "Pochwała Wolności" , którego koordynatorem jest CK Zamek. Na jednym ze spotkań zwiedzaliśmy z Panem Łukaszem Staruszkiewiczem i Panią Agnieszką Chlebowską ulicę Święty Marcin, bo to przecież jej imieniny będziemy świętować 11 listopada. Obeszliśmy wszystkie zakamarki, a pan przewodnik pokazał nam, jak ulica zmieniała się na przestrzeni wieków. Czekało na nas tez kilka zadań naprawdę twórczych, zobaczcie sami. Te piękne zdjęcia są autorstwa Pani Marty Musielak. Całej anielskiej trójce z wycieczki serdecznie dziękujemy.

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.