foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W środę 10.10.18r. przy pięknej jesiennej pogodzie, grupa czwartoklasistów wzięła udział w projekcie „Rowerem do szkoły” organizowanym przez Stowarzyszenie Rowerowy Poznań. Zajęcia rozpoczęły się od sprawdzenia sprawności technicznej uczniowskich rowerów. Następnie rowerzyści pod opieką szkoleniowców ćwiczyli jazdę indywidualną oraz w grupie. Uczniowie ćwiczyli również najtrudniejsze manewry na drodze dwukierunkowej tj. skręt w prawo i w lewo. Wreszcie nastąpił długo oczekiwany moment, uczniowie pod opieką instruktorów i przy wsparciu pani Dyrektor Czyż wyjechali na jeżyckie ulice. Młodzi rowerzyści mogli sprawdzić swoje umiejętności w ruchu miejskim. Po bezpiecznym powrocie do szkoły uczniowie podzielili się swoimi wrażeniami z rodzicami. 

Dorota Boryczko

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.