foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W październiku i na początku listopada dzieci podczas lekcji wychowawczych przygotowywały się do przedstawienia historii Polski na przestrzeni 100 lat.  Każda klasa "otrzymała" do opracowania rok i wydarzenie, które miało miejsce w ostatnim stuleciu. Jednak zadaniem nie było tylko opisać tę historyczną sytuację, ale na jej kanwie przedstawić inne osiągnięcia Polski w dziedzinie związanej z podanym tematem. W ten sposób powstała galeria plakatów, które przedstawiają ważne wydarzenia, ciekawe osiągnięcia, interesujące postaci, czasami w niespodziewanych konfiguracjach i przedstawione w nieoczywisty sposób.

Dorota Skowrońska

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.