foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Po wielu tygodniach przygotowań nadszedł czas na finał. Barwny korowód przeszedł ulicami Poznania i uczcił Imieniny Ulicy Święty Marcin oraz Narodowe Święto Niepodległości. A w korowodzie pojawiliśmy się my, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 36, jako reprezentacja dzielnicy Jeżyce. To była niezapomniana przygoda, za którą dziękujemy koordynatorce projektu, p. Agnieszce Chlebowskiej, a także p. Dorocie i p. Borysowi, którzy pracowali z nami nad choreografią, p. Agnieszce, kreatywnej kostiumolog, z którą stworzyliśmy stroje, a także muzykom, którzy pomagali nam przygotować instrumenty i muzykę. Nie można zapomnieć o p. Marcie Musielak, która uwieczniła nasze działania na pięknych zdjęciach. Jej fotograficzna relacja z parady już niedługo, a dziś w galerii zdjęcie grupowe autorstwa p. Marty. W swoim obiektywie złapała nas również p. Dorota Skowrońska. W korowodzie machali do Was: Krystian i Danyil z 4b, Adrianna i Dominika z 5a, Amelia, Weronika, Nicole i Oktawian z 6b oraz Marysia, Julka i Kuba z 7b. To naprawdę kreatywne dzieciaki!

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.