foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

„PIĘKNA NIEPODLEGŁA BIAŁO – CZERWONA” to uroczystość przygotowana przez Przedszkole nr 71 „Pod Topolą”.  Klasa 1b wraz z wychowawcą uczestniczyła w tej uroczystości. Występ Przedszkolaków był profesjonalnie przygotowany, dzieci   reprezentowały postawę patriotyczną i artystyczny talent. Mali aktorzy w pięknych strojach  pod opieką pań nauczycielek - piosenką, wierszem i tańcem - polonezem, „oprowadziły” nas przez historię naszego kraju, jego geograficzne zróżnicowanie i bogatą tradycję. Dzięki udziałowi w tej uroczystości uczniowie klasy pierwszej mieli okazję przeżyć krótką lekcję patriotyzmu. Dziękujemy pani dyrektor Marzennie Bolińskiej za zaproszenie na tę uroczystość.

Renata Maciejewska

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.