foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W środę, 14 listopada panie ze świetlicy przeprowadziły zajęcia dla dzieci z najstarszej grupy wiekowej z Przedszkola Galileo w Poznaniu. Nasi mili goście odwiedzili nas w tym roku szkolnym już po raz drugi. Dzieci mogły bliżej poznać możliwości spędzania czasu w świetlicy szkolnej, a oferta zajęć świetlicowych jest niezwykle bogata. Tym razem zaoferowałyśmy gościom udział w zajęciach ruchowych na małej sali gimnastycznej. Były to zabawy z chustą animacyjną, zabawy logopedyczne usprawniające aparat mowy, zabawy sportowe wyrabiające refleks i uwagę. Na koniec dzieci mogły się zrelaksować leżąc na matach, wykonując ćwiczenia z elementami jogi. Ciekawym doświadczeniem był także udział w zabawie muzycznej połączonej z baletem.

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.