foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W piątek, 16 listopada naszą szkołę odwiedziły dwie grupy przedszkolaków z Przedszkola Tęczowy Świat. Goście mieli możliwość bliższego poznania i "poczucia" jak to jest w szkole. Zobaczyli tablicę pamiątkową naszego patrona mjr. Henryka Sucharskiego, bibliotekę, salę komputerową, sale lekcyjne, sekretariat, świetlicę. Mogliśmy także się pochwalić wystawą pucharów i medali zdobytych przez naszych wspaniałych uczniów.Przedszkolaki odwiedziły dwie klasy - klasę I b i II b. Usiadły w ławkach szkolnych, oglądały książki i przybory szkolne. Przez chwilę mogły poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Powodzenia dla przedszkolaków i do zobaczenia 1 września.

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.