foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

26 listopada klasa 4b wybrała się do Teatru Cortique Anny Niedźwiedź, by obejrzeć spektakl baletowo - akrobatyczno - wokalny "Tropem Białej Sowy", w którym występowała Zuzanna Kasowska, uczennica tejże klasy. Z zapartym tchem śledziliśmy losy Białej Sowy i mieszkańców jej zimowego świata, m.in. Bałwanki, Pingwiny, Śnieżynki, a przede wszystkim Wróble, wśród których zjawiskowo prezentowała się nasza Zuzia. Niektórzy artyści zaprzeczali prawom grawitacji, prezentując spektakularne popisy. Piękna muzyka, niezwykłe stroje, dopracowana choreografia. Brawom nie było końca... Niebywałe przeżycie. Ogromne gratulacje dla ZUZI!

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.