foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Wychowawcy świetlicy składają serdeczne podziękowania uczestnikom warsztatów artystycznych, które odbyły się w świetlicy 4 grudnia. Szczególne podziękowania należą się naszemu gościowi - Przyjacielowi Szkoły, pani Małgorzacie Tamborskiej z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Pragniemy także podziękować pozostałym uczestnikom warsztatów: Laurze Grendzie z bratem i rodzicami, Danieli Kędziorze z mamą, Daszy Holub z mamą oraz Oldze Marciniak z mamą. W przygotowaniach do kiermaszu wzięły udział także dzieci  ze świetlicy, które wykonały wiele pięknych, kolorowych ozdób. We wtorek, 11 grudnia zapraszamy na kiermasz szkolny. Zbieramy pieniądze na zakup nowych gier.

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.