foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Jesteśmy pełni wrażeń, właśnie zakończył się kiermasz. Prace były pomysłowe, ładnie wykonane, inne niż w zeszłym roku. Przy sprzedaży pomagały Śnieżynki: Kalina Siegień, Milena Płotka, Basia Wojciechowska z klasy 2b oraz Julia Oltmann z klasy 3a. Odwiedzający kiermasz nie zawiedli. Chętnie kupowali ozdoby wykonane w świetlicy szkolnej. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą świąteczną akcję. Dziękujemy także za udział w warsztatach „Pomocna Dłoń”.

Pragniemy także wyrazić serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, która wsparła kiermasz poprzez przekazanie środków finansowych na zakup artykułów artystycznych. Niedługo pochwalimy się zakupionymi z zebranych pieniędzy grami. Świetliczaki wskażą nam, które są najlepsze.

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.