foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W ramach realizacji programu BEZPIECZNIE TO WIEDZIEĆ I ZNAĆ policjanci odwiedzili dzisiaj uczniów naszej szkoły. Komendę Miejską Policji reprezentowała pani asp. Małgorzata Tamborska, Komisariat Policji Poznań Jeżyce reprezentował pan st. sierż. Przemysław Szkup oraz pani sierż. Aleksandra Placek.

Podczas spotkania funkcjonariusze przeprowadzili zajęcia z dziećmi dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas zbliżających się ferii zimowych. Przypomnieli o zasadach właściwego korzystania z zimowych atrakcji typu lodowiska, place zabaw, ośnieżone pagórki oraz właściwego korzystania ze sprzętu zimowego podczas zaplanowanych wyjazdów zimowych. Ponadto policjanci zwrócili uwagę na konieczność przestrzegania regulaminu w ośrodkach wypoczynku feryjnego. Przypomnieli także zasady obowiązujące podczas kontaktów  z obcymi. Na zakończenie spotkania uczniowie zostali obdarowani odblaskiem, który stanowi ważny element ubioru podczas poruszania się po drogach. Goście życzyli całej społeczności szkolnej udanych i bezpiecznych ferii zimowych. Policjantom bardzo dziękujemy za tak ważne wskazówki, podczas zabaw będziemy o nich pamiętali.

 

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.