foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

Uczniowie z klasy Ia w grudniu uczestniczyli w kolejnych zajęciach warsztatowych z cyklu "Profilaktyka niepowodzeń szkolnych" prowadzonych przy współpracy z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną. Celem spotkania było m.in. zapoznanie ze słownictwem związanym ze Świętami Bożego Narodzenia, dalsza integracja grupy, rozwijanie koordynacji słuchowo - wzrokowo - ruchowej, kształtowanie prawidłowego toru oddechowego oraz usprawnianie aparatu artykulacyjnego. Wszystkie zabawy i ćwiczenia były dla uczniów ciekawe i atrakcyjne. Podczas wykonywania wspólnych ćwiczeń panowała miła i przyjazna  atmosfera, co widać na zamieszczonych zdjęciach.

Marzanna Frączek, logopeda z PPP

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.