foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W styczniu klasa 1b wraz z wychowawcą wzięła udział w realizacji kolejnego obszaru w/w projektu: DZIECKO BEZPIECZNIE KORZYSTA ZE ŚRODKÓW KOMUNIKACJI.

Z Policją oraz z uczniami klasy ratowniczo – pożarniczej i policyjnej Zespołu Szkół Handlowych nasza klasa wdrażała zasady kulturalnego i bezpiecznego zachowanie się na drogach, przystankach, w środkach komunikacji publicznej, w miejscach publicznych. Udało się! Uczniowie klasy pierwszej podczas wycieczki na przystankach, w charakterze pasażerów środków komunikacji tramwajach, jak również podczas wsiadania i wysiadania wykazali się wiedzą i umiejętnością realizacji jej w praktyce. W nagrodę opiekunowie wyrazili zgodę na zimowe zabawy dzieci.

Renata Maciejewska

 

 

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.