15 lutego 2019r. w naszej szkole zorganizowano XV Turniej sportowy „Z Pyrkiem bezpiecznie i zdrowo” dla dzieci z jeżyckich przedszkoli. W imprezie wzięły udział przedszkola: „Galileo”, „Tęczowy Świat” oraz „Kolumbus”. Dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych, przygotowały plakaty i krótkie występy artystyczne tematycznie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Maluchy świetnie poradziły sobie z wszystkimi konkurencjami. Jurorami byli zaproszeni goście z Rady Osiedla Jeżyce,  Komisariatu Policji Poznań - Jeżyce oraz przedstawiciel szkoły. Dzieci otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Po emocjach związanych z pokazami i konkursami w rytm „Pyrkowej” piosenki dzieci owacyjnie powitały sierżanta Pyrka.
         Honorowy patronat nad imprezą objęła Rada Osiedla Jeżyce, która ufundowała nagrody dla przedszkoli. Serdecznie dziękujemy za udział, współpracę i pomoc Radzie Osiedla Jeżyce oraz policjantom z Komisariatu Policji Poznań - Jeżyce. Dziękujemy także dyrekcji przedszkoli oraz nauczycielkom za pracę włożoną w przygotowanie dzieci do udziału w imprezie.

Justyna Szkudlarz