foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

12 lutego dziesięcioro uczniów z naszej szkoły (Weronika Kępska, Julia Pięta, Julia Kucharska, Marianna Żmidzińska i Jakub Lewandowski z 7b oraz Amelia Niegolewska, Zuzanna Kruszona, Sofiia Volkova, Łucja Żmidzińska i Mateusz Ujazdowski z 8b) wzięło udział w warsztatach: Supremacja zła nad dobrem w świecie od wieków. Debata oksfordzka w kontekście filmu "W imię matek - historia Ireny Sendlerowej" oraz aktualnych wydarzeń, zachowań i postaw ludzi wobec nich. Odbyły się one w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu. Temat trudny, ale zebrana młodzież pokazała wielką wrażliwość i odwagę w prezentowaniu swoich poglądów. Była to poruszająca lekcja o człowieczeństwie.

fot. p. Renata Posieczek - Cierpiałek z ZSB nr1 w Poznaniu

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.