foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W dniu 28 kwietnia w Komornikach odbędzie się turniej półfinałowy mistrzostw wielkopolski w mini siatkówce dziewczynek. W kat. trójek wystąpią dziewczynki z klasy 5 B  w składzie (Natalia Stachowiak, Nicole Grabowska, Patrycja Przybył, Paulina Teszner). Po przebyciu eliminacji klubowych  oraz rozgrywek ćwierćfinałowych są już wśród 24 najlepszych zespołów w swojej kategorii wiekowej w województwie. W najbliższy weekend będą walczyły o awans do najlepszej dwunastki. Jest to olbrzymi sukces ponieważ dziewczynki pomimo krótkiego stażu treningowego rywalizują z renomowanymi zespołami z całej wielkopolski. Brawo dziewczyny!

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.