foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W środę, 29 maja 2019 roku w świetlicy szkolnej odbył się przegląd twórczości młodych artystów. Konkurs skierowany do całej społeczności uczniowskiej zorganizowały panie ze świetlicy. Pani dyrektor, Katarzyna Czyż wszystkim życzyła udanej zabawy. Jury w składzie: pani Daria Szober – przedstawiciel Rady Rodziców, pani Grażyna Dembińska – Broniarz oraz pani Joanna Pasternak – Jurkiewicz przyznawało punktację od 1 – 6 w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV – VIII. O oprawę muzyczną zadbała pani Edyta Faltyńska, imprezę prowadziła pani Anna Gajek. Występujących oglądali uczniowie, rodzice  i nauczyciele. Poziom występów artystycznych i sportowych był bardzo wysoki. W związku z tym, jury przyznało nagrody nie tylko laureatom ale także wszystkim występującym. Nagrody ufundowała Rada Rodziców oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 36 w Poznaniu. Laureaci wystąpią podczas festynu rodzinnego. Młodym artystom gratulujemy udanych występów.

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.