foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W piątek 7 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do Kościana. W „Nenufar Parku” czekało na nas wiele atrakcji. Początek był świetny. Mogliśmy parami z kolegą lub koleżanką jeździć autami. To była wspaniała przygoda i świetna nauka. Następnie korzystaliśmy z infrastruktury parku: zjeżdżaliśmy z giga zjeżdżalni pontonowej, skakaliśmy na trampolinach, pokonywaliśmy labirynt, byliśmy w domku obrotowym i czarnej dziurze…..  Nie sposób wymienić wszystkich miejsc, w których byliśmy. Czekał też na nas rejs tratwą i zwiedzanie prawie całego świata z Piratem. Podczas wyprawy tratwami mieliśmy okazję zobaczyć miniatury budowli świata, m.in. Krzywą Wieżę z Pizy, Big Bena z Londynu, Wieżę Eiffla z Paryża, a nawet Statuę Wolności z USA i  piramidy egipskie. Płynęliśmy też przez Tunel Strachu. Wreszcie zostaliśmy pasowani na Piratów. Każdy otrzymał też pamiątkowy medal. Do Poznania wróciliśmy bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

Renata Maciejewska

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.