„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”

/ Seneka Młodszy/

19 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość pożegnania klas ósmych, na której wręczone zostały nagrody dla wyróżniających się uczniów oraz statuetki dla najlepszych absolwentów.

Pani Dyrektor, Katarzyna Czyż,  przypomniała zgromadzonym uczniom, że przed nimi wiele trudnych decyzji – pierwszą z nich jest wybór nowej szkoły. Życzyła, aby dokonali go z rozwagą oraz by budowali swoją przyszłość na mądrości, którą tyle lat zdobywali w  naszej szkole. Pani Dyrektor podziękowała także rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.

Zebrani mogli wysłuchać koncertu muzycznego oraz obejrzeć występ prestidigitatora.

Drodzy Absolwenci! Skończyliście przygodę, która więcej się nie powtórzy. Nie martwcie się jednak. Coś musi się skończyć, żeby zaczęło się coś nowego. Życzymy powodzenia!