foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+48 61 8475820
sp36poznan@wp.pl
ul. Słowackiego 54/56 60-521 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 36

im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu

W dniu 18 czerwca 2019 uczniowie klas siódmych i szóstej wybrali się na drugą stronę Warty, aby poznać obiekty Politechniki Poznańskiej oraz wziąć udział w warsztatach przygotowanych dla nich na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

Podczas wykładu uczniowie byli bardzo aktywni. Nawiązywali dialog z prowadzącym zajęcia studentem pracującym w Kole Naukowym zajmującym się samoprezentacją.

Prowadzący przedstawił różne aspekty prezentowania siebie i swojej wiedzy w różnych gremiach. Zwracał uwagę na sposób wykonania prezentacji w programie Power Point i tu docenił wiedzę, jaką wykazali się uczniowie.

Po zajęciach okazało się, że nie były one jedyną atrakcją tego dnia. Uczniowie zostali oprowadzeni po obiektach uczelni.

Bardzo atrakcyjne było zwiedzanie obiektów sportowych, w tym sale do aerobiku, judo, siłownie dla pań i panów, sale do squash'a, sale gier planszowych oraz salę główną z szatniami i salą dla VIPów, na których poza zwykłymi zajęciami dla studentów odbywają się również znaczące zawody sportowe rangi międzynarodowej.

prezentacja

Facebook


Copyright © 2019 SP 36 w Poznaniu Rights Reserved.